Sojusz Lewicy Demokratycznej

Ostatnie wydarzenia

Twarze Lewicy - Wojciech Olejniczak

dodano 2013-12-08 20:24 w kategorii: Ludzie

15 grudnia 2013 - MGOK w Kosowie Lackim, godzina 14.00

15 grudnia 2013 roku, o godzinie 14.00 w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Kosowie Lackim, mieszczącym się przy ul. Słonecznej 4 odbędzie się kolejna już część "Twarzy Lewicy". Tym razem w naszym powiecie będziemy gościć byłego Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz obecnego Posła Parlamentu Europejskiego - dr. Wojciecha Olejniczaka.

Dzięki uprzejmości Burmistrza Kosowa Lackiego, Pana Jana Słomiaka, w najbliższą niedzielę, pod dachem MGOK'u w Kosowie Lackim, tematem przewodnim będzie "Nowa Wspólna Polityka Rolna" - podział środków WPR na lata 2014-2020, Płatności Bezpośrednie oraz Wspólna Organizacja Rynków Rolnych.

Wszystkich zainteresowanych gorąco zapraszam do udziału w rozmowie.

Piotr Madoń

Przewodniczący RP SLD w Sokołowie PodlaskimKomentarze

Wydarzenia

 • Wieś od nowa musi się nauczyć ze sobą współpracować

  53 minuty temu

  Kilkuset delegatów na Kongres Wsi Polskiej w Unii Europejskiej wyraziło wolę corocznego zwoływania Kongresu, który byłby poprzedzony 16 wojewódzkimi spotkaniami oraz przygotowywaniem „Raportu o stanie wsi polskiej”. Coroczny raport opisywałby sytuację na polskiej wsi w danym roku, a także zawierałbyczytaj więcej»

 • Liberadzki: Sąd nad Polską

  wczoraj o 10:17

  - Moim zdaniem koledzy z PiS popełnili wielki błąd. Parlament Europejski jest miejscem, gdzie z natury rzeczy się dyskutuje, gdzie decyzje wypracowuje się w dialogu. Rejterada, niepodejmowanie dialogu, musi skończyć się katastrofą - powiedział prof. Bogusław Liberadzki w wywiadzie dla "Trybuny".czytaj więcej»

 • Gawkowski: Idąc logiką PiS, wyburzmy Katowice – dawny Stalinogród

  wczoraj o 10:00

  - Pałac Kultury i Nauki nie nosi już imienia Stalina, ale przypominam, że mieliśmy takie miasto „Stalinogród”, a obecne Katowice. Idąc logiką PiS, wyburzmy Katowice – ocenił Krzysztof Gawkowski w programie „Tak Jest”.czytaj więcej»

 • Łybacka: Wstrzymałam się od głosu z powodu zapisów o ewentualnych sankcjach

  przedwczoraj o 15:27

  - Nie jest to powód do radości, iż po raz piąty w tej kadencji debatowaliśmy na temat stanu praworządności w Polsce. Parlament Europejski przyjął rezolucję w tej kwestii, głosowanie nad nią uzależniałam od losów punktu nr 14, który mówił o możliwości wprowadzenia sankcji – stwierdziła Krystyna Łybacczytaj więcej»

 • SLD w Warszawie apeluje o zaskarżenie decyzji wojewody o dekomunizacji

  przedwczoraj o 10:45

  Uchwała Rada Miasta Stołecznego Warszawy mówi jasno, że dopiero pięć lat po śmierci można nadawać ulicom imię danej osoby. W związku z tym apelujemy do wszystkich radnych m.st. Warszawy, aby w dniu dzisiejszym zaskarżyć decyzję wojewody mazowieckiego do sądu administracyjnego – powiedział podczas brczytaj więcej»

Strony
wojewódzkie
SLD

Wybierz na mapie województwo, aby przejść dalej.